KAMPANYA: Sitemizin açılışına özel 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Hakkımızda

MULTİMED İLAÇ LTD. ŞTI.

2007 yılında Ankara'da kurulan MultiMed İlaç Ltd. Şti. 'Aktar Sektörü'nün Tedarikçisi Olarak Kısa Zamanda Bayi Ağını Geliştirerek Ülke Genelinde Hizmet Vermeye Başlamış, 'Sağlıklı Yaşam, Güvenli Gelecek' Sloganıyla Çıktığı Yolda Kısa Sürede Başarılı Çalışmalar'a İmza Atarak 2012 Yılından İtibari ile Şirket Merkezini İstanbul'a taşımıştır. Bünyesinde 50’nin Üzerinde Markayı Bulunduran ve Bu Markaları Müşterilerine En iyi Şekilde Sunmayı İlke Edinen MultiMed, Sürekli Kendini Yenileyerek ve Geliştirerek Müşteri Memnuniyetini en Üst Düzeye Taşımıştır.

MultiMed İlaç Ltd. Şti. Ayrıca Avrupa, Almanya ve Uzak Doğu Ülkelerinden Gıda Takviyesi ürünler ithal ederek Türkiye Pazarına dağıtımını yapmaktadır. Uluslararası Dünya Fuarlarını Katılım Sağlayarak Kendi Portföyüne İlişkin Ürünlerin Türkiye' ye Getirmektedir.

Ürün Yelpazesini Her Zaman Genişletmeye Devam Eden ve Ürünlerinin Tüketicilere Her Zaman Hızlı Şekilde Ulaşmasını Hedefleyen MultiMed Müşterilerinin Ürünler Hakkında Bilgilenmeleri İçin MultiMed.com.tr Web Sitesini Hizmete Açmıştır. MultiMed Bünyesinde Bulundurduğu Tüm Markaları ve Ürünleri Müşterilerinin Birarada Görebilmeleri ve Daha Hızlı Sipariş Verebilmeleri İçin 2014 Yılı İtibariyle E-Ticaret Altyapısını Oluşturmaya Başlamıştır.

Yakın Zamanda Faaliyete Geçireceği emultimed.com E-Ticaret Sistemi Üzerinden Her Güne Özel Kampanyalarla, 9 Aya Varan Taksit Seçenekleriyle, Cazip Fiyatlar ve 3D Güvencesiyle Tüm Marka ve Ürünlere Müşterilerinin Rahat Bir Şekilde Ulaşmasını Sağlayacaktır. Sağlığı Yaşamdan, Güveni Bizden.